Politie schiet op man na overval in Rotterdam

31 oktober 2026, 20:10 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
Politie

Naar aanleiding van een overval aan de Berkenwoudestraat in de Rotterdamse wijk Lombardijen heeft de politie op een verdachte geschoten. De man is daarbij gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht. Hij was wel aanspreekbaar.

Rond 16.00 kreeg de politie een melding van een overval bij een bedrijf in de straat. Meerdere gemaskerde mannen gingen het pand binnen en sloegen twee personen in elkaar. Vervolgens vluchtten ze per auto.

Bij de Oldegaarde, vlakbij het Zuiderpark, zijn de mannen uitgestapt en loste de politie waarschuwingsschoten. Toen de politie gericht schoot is een van hen geraakt. Waar de man is geraakt, wil een politiewoordvoerder niet zeggen.

De politie heeft ook een tweede verdachte aangehouden. De leeftijd en woonplaats van de verdachten deelt de woordvoerder niet.